KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8759320
nr 875 9320
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Blandteknik, CHR Björn Larsen, Ballerina, signerad. 1962, motivet: 57x40
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:34:27
500 kr
600 kr
900 kr
900 kr
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen